O mně

– Kdo je Černá jak noc? –

15538861_345589325805593_8661699604275789824_nPřezdívku #cernajaknoc jsem získala díky  čokoládově opálené pleti. Píšu o raw vegan podnicích v České republice a zaznamenávám je na #vegangastromapacz. K tomu neodmyslitelně patří láska k focení, designu a cestování. Neobejdu se bez sportu, svojí lásky a rodiny. Nápad tvořit raw dezerty přišel díky receptům, které jsme s mamkou objevovaly. Postupně jsem měla chuť jít do toho naplno a tak jsem se začala stravovat syrovou stravou. Po zhruba půl roce jsem zjistila, že mne to spíš svazuje a začala jsem kombinovat raw a veganská jídla. Teď se stravuji čistě rostlinnou stravou.

Na blogu najdete recepty na raw veganská jídla, tipy, blogy o mé cukrářské tvorbě a studiu.

Moje cesta vás provede nejen do míst, kde se dobře najíte, ale i tam, kde se můžeme společně potkat. Už dávno neplatí „Do it yourself“. Do teď jsem tvořila pro svoji rodinu a přátele. Chci se o to dělit i s vámi. Stále objevuji něco nového. Pojďte společně do mého světa!

Při psaní blogu se věnuji studiu  Teorie interaktivních médií na Masarykově univerzitě v Brně a od září roku 2018 i zkrácenému jednoročnímu oboru Cukrářky.

Kde můžete již teď ochutnat moje dobroty? Na POP-Upech v Showroomu By.Ann na Mečové 4. Nebo mě kontaktujte na emailu info@cernajaknoc.cz

Budu ráda, když mě budete sledovat i na facebooku https://www.facebook.com/holkacernajaknoc/ a instagramu https://www.instagram.com/cernajaknoc/.